Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!---

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Buenos Aires te genieten, verblijf in Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- Buenos Aires, gelegen op afstand van 4 km van de Obelisco de Buenos Aires en binnen 5 minuten wandelen van Terminal de Cruceros Quinquela Martin.

De accommodatie biedt een balkon, evenals comfort zoals airconditioning.

Het appartement is gelegen in de Villa Crespo wijk van Buenos Aires, in de buurt van Museo Kosice. Het appartement ligt op rijafstand van 10 minuten van de Bossen van Palermo. Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- is vlakbij Ángel Gallardo metrostation - het is op 550 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- Buenos Aires
E&G Ba Apartaments Velasco. Piscina
Mobiele prijsaanbieding

E&G Ba Apartaments Velasco. Piscina

334 m van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht
Hermoso Estudio Monoambiente En Villa Crespo
Mobiele prijsaanbieding

Hermoso Estudio Monoambiente En Villa Crespo

8.7
Fantastisch 36 beoordelingen
338 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Nova Stays - Amplio Departamento En Torre Con Amenities
Mobiele prijsaanbieding

Nova Stays - Amplio Departamento En Torre Con Amenities

9.4
Schitterend 26 beoordelingen
509 m van de accommodatie
USD 99 USD 89
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    9 km

    Treinstations

    Chacarita Station
    1,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Recreatie

    • Dakzwembad
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Barbecuefaciliteiten
    • Zwembad met uitzicht

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- gelegen?
      Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- is in de Villa Crespo wijk van Buenos Aires gesitueerd, binnen 4 km afstand van de Obelisco de Buenos Aires.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!---?
      Populaire plekken in de buurt van Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- zijn onder andere de Bossen van Palermo, de Obelisco de Buenos Aires, Terminal de Cruceros Quinquela Martin.
    • Hoeveel kost het om bij Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- te verblijven?
      Een overnachting in Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- kost $33.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Cabrera Buenos Aires en Scalaguirre restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    9 km

    Treinstations

    Chacarita Station
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Departamento En Villa Cresp ---Estadia Minima 4 Noches!!!--- Buenos Aires

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten